Sponsorer og samarbeidspartnere utgjør en av Nord-Karmøy rideklubbs viktigste inntektskilder. Vi er helt nødvendige av at disse bedriftene går godt, og at de ønsker å videreføre sitt engasjement og bidrag til klubben. Vi ønsker derfor å øke bevisstheten rundt dette og oppfordrer alle våre medlemmer til å støtte bedriftene som har sagt Ja til å være sponsor og samarbeidspartner. Den beste måten å støtte disse bedriftene på, er å benytte seg av deres tjenester!

Det er også viktig for klubben at våre medlemmer ved anledning kjøper varer og tjenester av de bedriftene vi har kick back- og provisjonsavtaler hos. Dette er avtaler der klubben mottar deler salgssummen. Handler man hos disse aktørene støtter man både klubben og gitt samarbeidspartner.

Her har du en oversikt over avtaler med medlemsfordeler og gode inntjeningsmuligheter for klubben:


Støtt Skudenes & Aakra Sparebank - vår lokale sparebank og bli kunde i banken!  https://skudeaakra.no/

                               

              

 

 

                                                                                          

                 

Flügger farve:  Medlemmer 20% rabatt, og klubben mottar 5% av kjøpssummen!                              Svehaugstemmen 6, 5535 Haugesund, og Åkravegen 205,4270 Åkrehamn. 

                               

Oppgi Nord-Karmøy rideklubb når du skal betale maten hos Egon. Da får Nord-Karmøy rideklubb 10% av kjøpesummen! 

Hauge Trafikkskole tilbyr 2023 priser på B96 og BE henger lappen til NOKA medlemmene i 2024.